Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Сет лизгалки, куќички и лулашки

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Вртелешка со 5 велосипеди

Вртелешка со 5 велосипеди

07 971
Возраст: 3+ години
ден 42.250,00 со ддв.
Golema lizgalka so 3 lulashki

Голема лизгалка со 3 лулашки

07 950
Возраст: 36+ месеци
Димензии: Висина - 300 см
Должина - 595 см
Ширина - 380 см
Должина на лизгалка - 188 см
ден 192.000,00 со ддв.
Dino set so 2 lizgalki i lulashka

Дино сет со 2 лизгалки и лулашка

07 960
Возраст: 12+ месеци
Димензии: Висина - 172 см
Должина - 268 см
Ширина - 236 см
Должина на лизгалка 1 - 225 см
Должина на лизгалка 2 - 123 см
ден 37.050,00 со ддв.
Zamok so lizgalka i kukja

Замок со лизгалка и куќа

07 961
Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 146 см
Должина - 233,5 см
Ширина - 117,5 см
Должина на лизгалка - 166 см
ден 29.250,00 со ддв.
Kukja so lizgalka

Куќа со лизгалка

06 432
Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 58 см
Должина - 140 см
Ширина - 39 см
Должина на лизгалка - 123 см
ден 13.650,00 со ддв.
Kukja so lizgalka i mrezha za kachuvanje

Куќа со лизгалка и мрежа за качување

07 951
Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 300 см
Должина - 394 см
Ширина - 197 см
Должина на лизгалка - 185 см
ден 144.000,00 со ддв.
Close