Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Слонче лизгалка

Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 68 см
Должина - 120 см
Ширина - 75 см
Должина на лизгалка - 155 см
Шифра: 06 213
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 2.340,00 со ддв.
- +

Возраст: 3+ години


Димензии: Висина - 68 см
Должина - 120 см
Ширина - 75 см

Максимална тежина: 30 кг.

Лесна инсталација
Забавна и безбедна

Внатрешна и надворешна употреба
Стилски изглед и ергономски дизајн

Суровини погодни за здравјето на децата, без канцерогени супстанции

Возраст: 3+ години


Димензии: Висина - 68 см
Должина - 120 см
Ширина - 75 см

Максимална тежина: 30 кг.

Лесна инсталација
Забавна и безбедна

Внатрешна и надворешна употреба
Стилски изглед и ергономски дизајн

Суровини погодни за здравјето на децата, без канцерогени супстанции

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Ознаки за производ
Close