Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Столчиња за хранење

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chipolino Хранилка 3 во 1 Rotto 360 сетепени - Повеќе бои

Chipolino Хранилка 3 во 1 Rotto 360 сетепени - Повеќе бои

STHRT02001GT
За деца што може самостојно да седат до 15 кг
ден 6.879,00
Chipolino Хранилка Bandi - Повеќе бои

Chipolino Хранилка Bandi - Повеќе бои

STHBA0201GY
- Погоден за деца на возраст од 6 месеци, со тежина до 15 кг
ден 5.660,00
Chipolino Хранилка Maxi - Повеќе бои

Chipolino Хранилка Maxi - Повеќе бои

STHMX0201MO
- Погоден за деца на возраст од 6 месеци, со тежина до 15 кг
ден 5.959,00
Chipolino Хранилка Teddy - Повеќе бои

Chipolino Хранилка Teddy - Повеќе бои

STHTD02001GY
- Погоден за деца на возраст од 6 месеци, со тежина до 15 кг
ден 2.679,00
Kikka Boo Хранилка - Creamy

Kikka Boo Хранилка - Creamy (Повеќе бои)

55543
Наменета за деца од 6 месеци до 3 годишна возраст.
ден 2.490,00
Kikka Boo Хранилка - Be Happy

Kikka Boo Хранилка - Be Happy (Повеќе бои)

55410
Наменета за дечиња кои самостојно седат, со максимална тежина до 15 кг.
ден 2.190,00
Бустер хранилка

Бустер хранилка (Повеќе бои)

7888425
Наменета за дечиња кои самостојно седат
ден 1.190,00
Kikka Boo  Хранилка - Maple (Повеќе бои)

Kikka Boo Хранилка - Maple (Повеќе бои)

550123
Изработена од висококвалитетни еко кожа материјали.Наменета за дечиња од 6 до 36 месеци,или за дечиња не постари од 3 години со тежина до 20кг.
ден 6.590,00
Kikka Boo Хранилка - Familia Cielo

Kikka Boo Хранилка - Familia Cielo (Повеќе бои)

55155
Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
ден 3.990,00
Kikka Boo Хранилка - Lovely Day

Kikka Boo Хранилка - Lovely Day (Повеќе бои)

55521
Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
ден 4.390,00
Kikka Boo Хранилка - Little Taster

Kikka Boo Хранилка - Little Taster (Повеќе бои)

55568
Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
ден 4.690,00
Kikka Boo Хранилка - Woody - Повеќе бои

Kikka Boo Хранилка - Woody - Повеќе бои

55957
Наменета за деца над 6 месеци
ден 4.290,00
Close