Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Трицикли и велосипеди

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chipolino Трицикл Largo Graphite

Chipolino Трицикл Largo Graphite

TRKLRG02001GT
Погодно за деца постари од 1 години со тежина до 25 кг
ден 5.540,00 со ддв.
Chipolino Трицикл Largo Mocca

Chipolino Трицикл Largo Mocca

TRKLRG02002MO
Погодно за деца постари од 1 години со тежина до 25 кг
ден 5.540,00 со ддв.
Chipolino Трицикл Largo Ocean

Chipolino Трицикл Largo Ocean

TRKLRG02003OC
Погодно за деца постари од 1 години со тежина до 25 кг
ден 5.540,00 со ддв.
Chipolino Трицикл Largo Orchid

Chipolino Трицикл Largo Orchid

TRKLRG02004OR
Погодно за деца постари од 1 години со тежина до 25 кг
ден 5.540,00 со ддв.
Chipolino Трицикл Vector Denim

Chipolino Трицикл Vector Denim

TRKVE0203DE
Погодно за деца постари од 1,5 години со тежина до 25 кг
ден 7.359,00 со ддв.
Chipolino Трицикл Vector

Chipolino Трицикл Vector Graphite

TRKVE0201GT
Погодно за деца постари од 1,5 години со тежина до 25 кг
ден 7.359,00 со ддв.
Chipolino Трицикл Vector Onyx

Chipolino Трицикл Vector Onyx

TRKVE0202ON
Погодно за деца постари од 1,5 години со тежина до 25 кг
ден 7.359,00 со ддв.
Chipolino Трицикл  за близнаци - Apolo ash

Chipolino Трицикл за близнаци - Ash

TRKAP0181AS
Погоден за деца на возраст од 1,5-5 години, со вкупна тежина до 40 кг
ден 9.900,00 со ддв.
Chipolino Трицикл  за близнаци - Frappe

Chipolino Трицикл за близнаци - Frappe

TRKAP0182FR
Погоден за деца на возраст од 1,5-5 години, со вкупна тежина до 40 кг
ден 9.900,00 со ддв.
Трицикл LC3

Трицикл LC3

7888451
Наменет за дечиња до 25 кг.
ден 5.290,00 со ддв.
Трицикл LC4

Трицикл LC4

7888462
Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25 кг.
ден 3.190,00 со ддв.
Трицикл LC5

Трицикл LC5 со лежечка позиција

7888461
Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25 кг.
ден 5.890,00 со ддв.
Close