Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Тротинети и трицикли и велосипеди

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chiplino Трицикл и баланс бајка 2 во 1 - Smarty Red

Chiplino Трицикл и баланс бајка 2 во 1 - Smarty Red

TRKSM0201RE
Погодна за деца на возраст од 1 година и повеќе, со тежина до 25 кг;
ден 3.490,00
Chiplino Трицикл и баланс бајка 2 во 1 - Smarty White

Chiplino Трицикл и баланс бајка 2 во 1 - Smarty White

TRKSM0203WH
Погодна за деца на возраст од 1 година и повеќе, со тежина до 25 кг;
ден 3.490,00
Chiplino Трицикл и баланс бајка 2 во 1 - Smarty Yellow

Chiplino Трицикл и баланс бајка 2 во 1 - Smarty Yellow

TRKSM0202YE
Погодна за деца на возраст од 1 година и повеќе, со тежина до 25 кг;
ден 3.490,00
Chipolino Трицикл Largo Graphite

Chipolino Трицикл Largo Graphite

TRKLRG02001GT
Погодно за деца постари од 1 години со тежина до 25 кг
ден 5.540,00
Chipolino Трицикл Jogger -  Graphite

Chipolino Трицикл Jogger - Graphite

TRKJG02001GT
Погодно за деца постари од 18м со тежина до 25 кг
ден 3.890,00
Chipolino Трицикл Jogger -  Mocca

Chipolino Трицикл Jogger - Mocca

TRKJG02002MO
Погодно за деца постари од 18м со тежина до 25 кг
ден 3.890,00
Chipolino Трицикл Jogger - Ocean

Chipolino Трицикл Jogger - Orchid

TRKJG02004OR
Погодно за деца постари од 18м со тежина до 25 кг
ден 3.890,00
Chipolino тротинет - Croxer Evo Black grafitti

Chipolino тротинет - Croxer Evo Black grafitti

DSCRE0205BG
Погодно за деца од 3 години со тежина до 50 кг
ден 2.089,00
Chipolino тротинет - Croxer Evo City Grafitti

Chipolino тротинет - Croxer Evo City Grafitti

DSCRE0209CG
Погодно за деца од 3 години со тежина до 50 кг
ден 2.089,00
Chipolino тротинет - Croxer Evo Hallowen pumpkins

Chipolino тротинет - Croxer Evo Hallowen pumpkins

DSCRE0212PU
Погодно за деца од 3 години со тежина до 50 кг
ден 2.089,00
Chipolino тротинет - Croxer Evo Space

Chipolino тротинет - Croxer Evo Space

DSCRE0192SPP
Погодно за деца од 3 години со тежина до 50 кг
ден 2.089,00
Chipolino тротинет - Croxer Evo Space

Chipolino тротинет - Croxer Evo Space

DSCRE0192SP
Погодно за деца од 3 години со тежина до 50 кг
ден 2.089,00
Kikka Boo Трицикл Premio 3 во 1 (Повеќе бои)

Kikka Boo Трицикл Premio 3 во 1 (Повеќе бои)

55938
Погодно за деца на возраст од 18 месеци, со тежина до 25 kg
ден 6.690,00
Chipolino BALANCE BIKE - Casper Best racers

Chipolino BALANCE BIKE - Casper Best racers

DIKC01707BR
Детето учи да балансира за време на возењето велосипед, вежбајќи различни движења (свртување лево и десно) и ја контролира брзината во зависност од нивото на способност.
ден 2.645,00
Chipolino BALANCE BIKE - Casper Flower power

Chipolino BALANCE BIKE - Casper Flower power

DIKC01708FP
Детето учи да балансира за време на возењето велосипед, вежбајќи различни движења (свртување лево и десно) и ја контролира брзината во зависност од нивото на способност.
ден 2.645,00
Chipolino BALANCE BIKE - Casper Funny monsters

Chipolino BALANCE BIKE - Casper Funny monsters

DIKC01706FM
Детето учи да балансира за време на возењето велосипед, вежбајќи различни движења (свртување лево и десно) и ја контролира брзината во зависност од нивото на способност.
ден 2.645,00
Chipolino BALANCE BIKE - Spekter Multicolor

Chipolino BALANCE BIKE - Spekter Multicolor

DIKSP01903ML
Детето учи да балансира за време на возењето велосипед, вежбајќи различни движења (свртување лево и десно) и ја контролира брзината во зависност од нивото на способност.
ден 2.250,00
Chipolino BALANCE BIKE - Spekter Neon green

Chipolino BALANCE BIKE - Spekter Neon green

DIKSP01901NG
Детето учи да балансира за време на возењето велосипед, вежбајќи различни движења (свртување лево и десно) и ја контролира брзината во зависност од нивото на способност.
ден 2.250,00
Chipolino BALANCE BIKE - Spekter Neon orange

Chipolino BALANCE BIKE - Spekter Neon orange

DIKSP01902NO
Детето учи да балансира за време на возењето велосипед, вежбајќи различни движења (свртување лево и десно) и ја контролира брзината во зависност од нивото на способност.
ден 2.250,00
Avtomobil na baterii - BMW I8 Concept white

Chipolino Автомобил на батерии - BMW I8 Concept white

ELKBMWI82WH
Погоден за деца над 3 години.
ден 17.200,00
Chipolino Велосипед - Max Bike (Повеќе бои)

Chipolino Велосипед - Max Bike (Повеќе бои)

DIKMB0201MI
Наменето за деца над 3 години со тежина до 25 кг
ден 2.919,00
Chipolino Трицикл Largo Mocca

Chipolino Трицикл Largo Mocca

TRKLRG02002MO
Погодно за деца постари од 1 години со тежина до 25 кг
ден 5.540,00
Chipolino тротинет - Croxer Evo Rainbow

Chipolino тротинет - Croxer Evo Rainbow

DSCRE0193RA
Погодно за деца од 3 години со тежина до 50 кг
ден 2.089,00
Chipolino trotinet so muzika i parea Speed blue

Chipolino тротинет со музика и пареа - Speed blue

DSSP01801BL
Погоден за деца на возраст од 6+ години со тежина до 50 кг.
ден 4.200,00
Chipolino trotinet so muzika, svetlo i parea - Cross blue

Chipolino тротинет со музика, светло и пареа - Cross blue

DSCS01802BL
Погоден за деца над 3 години и тежина до 50кг.
ден 4.200,00
Chipolino trotinet so muzika, svetlo i parea - Cross orange

Chipolino тротинет со музика, светло и пареа - Cross orange

DSCS01803OR
Погоден за деца над 3 години и тежина до 50кг.
ден 4.200,00
Kikka Boo Баланс бајк - GEKO

Kikka Boo Баланс бајк - GEKO

55074
За деца од 2 до 5 години
ден 3.690,00
Kikka Boo Дидикар - Bobi (Повеќе бои)

Kikka Boo Дидикар - Bobi (Повеќе бои)

55960
За деца од 3 до 6 години
ден 1.990,00
Kikka boo тротинет - Graffiti Hip-Hop

Kikka boo тротинет - Graffiti Hip-Hop

55213
Погоден за деца на возраст од 3+ години со тежина до 50 кг.
ден 1.900,00
Kikka boo тротинет - Graffiti Rainbow

Kikka boo тротинет - Graffiti Rainbow

55214
Погоден за деца на возраст од 3+ години со тежина до 50 кг.
ден 1.900,00

Filter by:

Clear All
Min: ден 990,00 Max: ден 17.200,00
ден990 ден17200
Close