Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Во домот

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chipolino Хранилка 3 во 1 Rotto 360 сетепени - Повеќе бои

Chipolino Хранилка 3 во 1 Rotto 360 сетепени - Повеќе бои

STHRT02001GT
За деца што може самостојно да седат до 15 кг
ден 6.879,00
Chipolino Хранилка Bandi - Повеќе бои

Chipolino Хранилка Bandi - Повеќе бои

STHBA0201GY
- Погоден за деца на возраст од 6 месеци, со тежина до 15 кг
ден 5.660,00
Chipolino Хранилка Maxi - Повеќе бои

Chipolino Хранилка Maxi - Повеќе бои

STHMX0201MO
- Погоден за деца на возраст од 6 месеци, со тежина до 15 кг
ден 5.959,00
Chipolino Хранилка Teddy - Повеќе бои

Chipolino Хранилка Teddy - Повеќе бои

STHTD02001GY
- Погоден за деца на возраст од 6 месеци, со тежина до 15 кг
ден 2.679,00
Kikka Boo Хранилка - Creamy

Kikka Boo Хранилка - Creamy (Повеќе бои)

55543
Наменета за деца од 6 месеци до 3 годишна возраст.
ден 2.490,00
Chipolino  електрична музичка лулашка - Aida doggie gray

Chipolino електрична музичка лулашка - Aida doggie gray

LSHAD0203DG
Погоден за бебиња на возраст до 6 месеци со тежина до 9 кг
ден 7.999,00
Chipolino  електрична музичка лулашка - Aida gray dumbo

Chipolino електрична музичка лулашка - Aida gray dumbo

LSHAD0202GY
Погоден за бебиња на возраст до 6 месеци со тежина до 9 кг
ден 7.999,00
Chipolino  електрична музичка лулашка - Aida pink dumbo

Chipolino електрична музичка лулашка - Aida pink dumbo

LSHAD0201PI
Погоден за бебиња на возраст до 6 месеци со тежина до 9 кг
ден 7.999,00
Chipolino дигитален бебешки монитор Нано

Chipolino дигитален бебешки монитор Нано

32567890
Фреквентен опсег на предавателот: 2.4 GHz Предавателска моќност: <20dBm Communication range (отворен простор) - 300 mAdapters, 2pcs:(100-240V, 50-60Hz, 0.25A, DC5.0V 1000mA) Батерии: 6 парчиња x 1.5V тип "AAA "(не се вклучени) Нагодување на нивото на звукот Поврзани се двата уреди Може да се инсталираат на ѕид Боја: крем и жолта
ден 1.950,00
Chipolino Дубак 4 во 1 - Lilly Повеќе бои

Chipolino Дубак 3 во 1 - Lilly Повеќе бои

PRLI01703BE
Дубакот Lilly 3 во 1го охрабрува детето да се обиде да ги направи своите први чекори и му помага на детето да го развива баланс и координација. Светли бои и звуци на таблата со играчки и музички панел ја стимулираат креативноста на детето, развиваат слух и визија.
ден 5.000,00
Chipolino Дубак 4 во 1 - Fancy Повеќе бои

Chipolino Дубак 4 во 1 - Fancy Повеќе бои

PRFN01901PD
Дубакот Fancy 4 во 1 ги охрабрува обидите на бебето да ги направи своите први чекори и го подобрува неговиот баланс и координација. Боите и звуците на таблата со играчки и музички панел ја стимулираат креативноста на детето и ги развиваат неговите вештини за слух и визија.
ден 5.199,00
Chipolino elektrichen relaksator

Chipolino Електричен Релаксатор Парадајз

LSHP01701FS
Комбиниран и мултифункционален производ - може да се користи и како лулашка, и како лежалка- релаксатор. Наменет за новородени бебиња и многу мали деца со тежина до 9 кг. Удобен и компактен за лежење. Има 5 брзини со опција за избирање на времетраење на лулањето. 12 мелодии кои го забавуваат детето, 2 позиции на наслонот - една за игри и забава и друга за спиење. Музикална кутија со смирувачка вибрации. Може да биде со б актериум 4 ЕЕЗ. LR14 / 1,5V (не се вклучени) или AC / DC адаптер. Произведен во согласност со барањата на Европски стандарди EN 16232 и EN 12790, изработен од 100% безбедни материјали Боја кремаста
ден 4.800,00
Kikka Boo Хранилка - Be Happy

Kikka Boo Хранилка - Be Happy (Повеќе бои)

55410
Наменета за дечиња кои самостојно седат, со максимална тежина до 15 кг.
ден 2.190,00
Бустер хранилка

Бустер хранилка (Повеќе бои)

7888425
Наменета за дечиња кои самостојно седат
ден 1.190,00
Chipolino Релаксатор за деца Фиеста

Chipolino Релаксатор за деца Фиеста (Повеќе бои)

SHEFI0181BF
Наменето за новороденчиња и многу мали деца на возраст од околу 6 месеци со тежина не повеќе од 9 кг. Безбедносен ремен со 2 позиции на потпирачот за грб. Со симпатични, и меки играчки на обрачот. Кутија со смирувачки вибрации Производи со 3 батерии тип AA14 1.5V (не се вклучени) Има функција за нишање и статичка функција. Произведени според европскиот стандард EN 12790 направени од 100% безбеден материјал Боја крем и зелена
ден 2.960,00
Kikka Boo  Хранилка - Maple (Повеќе бои)

Kikka Boo Хранилка - Maple (Повеќе бои)

550123
Изработена од висококвалитетни еко кожа материјали.Наменета за дечиња од 6 до 36 месеци,или за дечиња не постари од 3 години со тежина до 20кг.
ден 6.590,00
Chipolino Видео бебе монитор - VECTOR

Chipolino Видео бебе монитор - VECTOR

VIBEFVE17SI
ден 5.379,00
Chipolino Видео бебешки монитор Поларис

Chipolino Видео бебешки монитор Поларис

VIBEFP171SI
ден 6.270,00
Kikka Boo Хранилка - Familia Cielo

Kikka Boo Хранилка - Familia Cielo (Повеќе бои)

55155
Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
ден 3.990,00
Kikka Boo Бебешки монитор Echo

Kikka Boo Бебешки монитор Echo

550084
ден 2.100,00
Kikka Boo Бебешки монитор Foster

Kikka Boo Бебешки монитор Foster

550093
ден 3.590,00
Kikka Boo Видео бебешки монитор Attento

Kikka Boo Видео бебешки монитор Attento

550083
ден 6.290,00
Kikka Boo Камера безжична 24 7

Kikka Boo Камера безжична 24/7

550054
ден 2.890,00
Chipolino Адаптери за во кола за столче "UP and Down"

Chipolino Адаптери за во кола за столче "UP and Down"

STKUPD018SET
ден 470,00
Chipolino проодувалка 3 во 1 Jolly

Chipolino проодувалка 3 во 1 Jolly ( Бои, зелена и крем)

PRJOL0191BE
Проодувалка 3 во 1 која ќе направи дeтeтo одлично да се забавува и развива баланс и координација. Светли бои и звуци Има сензор за притисок во рок од 6 часа и до 12 ° C Myлтифyнĸциoнaлeн пpoдyĸт 3 во 1.(музика, проодувалка и играчки)чината за проблемот. Πpoизвeдeна според Европските стандарди ЕN 1273 cо 100% бeзoпacни мaтepијaли. Бои, зелена и крем.
ден 2.750,00
Kikka Boo Хранилка - Lovely Day

Kikka Boo Хранилка - Lovely Day (Повеќе бои)

55521
Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
ден 4.390,00
Kikka Boo Хранилка - Little Taster

Kikka Boo Хранилка - Little Taster (Повеќе бои)

55568
Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
ден 4.690,00
Kikka Boo Игрална - Enjoy

Kikka Boo Игрална - Enjoy (Повеќе бои)

55517
- Коцкаста игрална, наменета за дечиња до 36 месеци
ден 3.790,00
Cry Mini Baby Cry Analyzer

Cry Mini Baby Cry Analyzer

7000
Мониторот WhyCry® е анализатор на бебешки плач
ден 3.200,00 ден 2.900,00
Kikka Boo  Релаксатор  - Twiddle (Повеќе бои)

Kikka Boo Релаксатор - Twiddle (Повеќе бои)

550179
Наменет за бебиња до 12 кг
ден 6.190,00
Close