Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Водена лизгалка Unicorn - Dolu

Возраст: 3+ години
Производител: Dolu
Шифра: 3029D
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 3.640,00 со ддв.
- +

- Возраст: 3+

- Димeнзии: 114X85X189 cm

- Внатрешна и надворешна употреба

- Стилски изглед и ергономски дизајн

- Лесна инсталација

- Водат што тече по лизгалката ја прави играта позабавна

- Придонесува за мускулниот развој на децата

- Суровини погодни за здравјето на децата, без канцерогени супстанции

- Возраст: 3+

- Димeнзии: 114X85X189 cm

- Внатрешна и надворешна употреба

- Стилски изглед и ергономски дизајн

- Лесна инсталација

- Водат што тече по лизгалката ја прави играта позабавна

- Придонесува за мускулниот развој на децата

- Суровини погодни за здравјето на децата, без канцерогени супстанции

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close