Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

VTECH

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
VTECH АЛБУМ VTECH ЗА БЕБЕ 6-24М

VTECH АЛБУМ VTECH ЗА БЕБЕ 6-24М

80110503
Првиот фото албум на вашето бебе, додадете слики и снимете семејни пораки 3 начини: нежна музика, пеење и пораки 4 песни и 28 мелодии
ден 1.990,00 со ддв.
VTECH АЛИГАТОР ZOOMIZOOZ

VTECH АЛИГАТОР ZOOMIZOOZ

80510703

Здраво, јас сум алигаторот ZoomiZooz.
Ова е мојот најдобар пријател Птицата, ние сакаме да пееме заедно! Да одиме!
ден 990,00 со ддв.
VTECH ТАБЛЕТ TOUCH AND TEACH

VTECH ТАБЛЕТ TOUCH AND TEACH

80602903
Возраст: 12 до 36 месеци
ден 1.390,00 со ддв.
VTECH ТАПАНЧЕ СОРТЕР

VTECH ТАПАНЧЕ СОРТЕР

80185103
Кога Вашето дета ги става формите во тапанчето, тоа ќе ги препознае формите, животните и бројките.
ден 1.390,00 со ддв.
VTECH ЕДНОРОГ COLOURFUL CUDDLES

VTECH ЕДНОРОГ COLOURFUL CUDDLES

80528103
Наменето за новороденчиња и поголеми деца.
ден 1.590,00 со ддв.
VTECH МАЈМУНЧЕ SWING & SING

VTECH МАЈМУНЧЕ SWING & SING

80513403/3780
Свирете, играјте со ова прекрасно мајмунче дизајнирано да промовира и развива сензорна свест кај детето.
ден 1.290,00 со ддв.
VTECH СЛОНЧЕ CRAWL WITH ME

VTECH СЛОНЧЕ CRAWL WITH ME

80533203/3823
15 возбудливи мелодии и 3 песни.
ден 2.990,00 со ддв. ден 2.392,00 со ддв.
VTECH ВРТЕЛЕШКА СО ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА

VTECH ВРТЕЛЕШКА СО ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА

80503303
Наменета за деца од 0+ месеци.
ден 3.390,00 со ддв.
VTECH ВИДЕОФОН CLASSIC SAFE & SOUND

VTECH ВИДЕОФОН CLASSIC SAFE & SOUND

066WM2251
Дигитален видеофон.
ден 6.890,00 со ддв.
КОЛИЧКА ЗА СЛАДОЛЕД SCOOP AND LEARN ICE CREAM VTECH

КОЛИЧКА ЗА СЛАДОЛЕД SCOOP AND LEARN ICE CREAM VTECH

80600703/3995
Играј и учи со овој сет за сладолед! Запознајте се со 6 гладни ликови, со вметнување на карти со активности , за да истражувате, да учите бои, броење, вкусови. Следете ги инструкциите од животните и тестирајте ја вашата меморија и способност за споредување. Притиснете на ѕвончето кога нарачката е готова и платете.
ден 4.390,00 со ддв.
ПРОЖЕКТОР ЈАГНЕ VTECH

ПРОЖЕКТОР ЈАГНЕ VTECH

80508703
• Ламба за креветче, во форма на слатка овца, со магично, нежно светло и проекција. • Контролната единица за родителите вклучува: 2 начини на свирење, контрола на јачината на звукот, контрола на движењето и светлото и тајмер (10/ 20/ 30минути). • Со приспивни песни, звуци од природата и смирувачки мелодии. • Сензор за активирање со глас, кога вашето бебе ќе заплаче. • Вклучени се ленти за прикачување на креветчето. • Свири 40 приспивни мелодии и 3 песни.
ден 1.590,00 со ддв.
ВРТЕЛЕШКА ЗА КРЕВЕТЧЕ BIRDIE TRAVEL VTECH

ВРТЕЛЕШКА ЗА КРЕВЕТЧЕ BIRDIE TRAVEL VTECH

80513103
Смирувачка вртелешка со светла и мелодии. Има 3 смирувачки песни и 40 пријатни мелодии. Сензор на звук кој се активира на плачот на бебето и свири песни и звуци за да се смири.
ден 2.190,00 со ддв.
МАСИЧКА АКТИВИТИ ИГРАЈ И УЧИ VTECH

МАСИЧКА АКТИВИТИ ИГРАЈ И УЧИ VTECH

80148003
Едукативна масичка со забавни активности. Содржи многу забавни активности и можност за учење на бои, броеви , форми и предмети. Светла, забанви звуци и певливи песни и мелодии ги забавуваат најмалите. ВНИМАНИЕ: Играчката е наменета за деца од 6 до 36 месеци. Состав: пластика и електронски компоненти. Користи 2 батерии АА од 1.5 В
ден 3.490,00 со ддв. ден 2.792,00 со ддв.
ИГРАЧКА 2 ВО 1 СПОРТСКИ ЦЕНТАР VTECH

ИГРАЧКА 2 ВО 1 СПОРТСКИ ЦЕНТАР VTECH

80156303
• Радувајте се со Вашата мала спортска ѕвезда! Шутирајте ја фудбалската топка во мрежата за да ги слушнете забавните звуци или погодете во кошаркарскиот обрач за да постигнете поени. • Притиснете ги копчињата, вклучете ја таблата за да научите за формите, броевите и многу повеќе. • Вклучени се 2 песни и 18 мелодии. Возраст 12-36 месеци
ден 3.990,00 со ддв. ден 3.192,00 со ддв.
ВОЛАН TINY TOT DRIVER VTECH

ВОЛАН TINY TOT DRIVER VTECH

80166603
Возејќи го автомобилот, ги посетува различните делови на градот, училиште, парк, зоолошка градина, плажа, како и домот. Многу интерактивни копчиња, вклучувајќи радио, свирка и волан за вртење. Некршлив ретровизор, менувач за брзини и светлечки семафор. Ви ги претставува различните места, животни, бои, броеви и музика. Вклучува 11 мелодии и една песничка. Потребни се батерии 2 х АА.
ден 1.690,00 со ддв. ден 1.390,00 со ддв.
ВОЗ ТУРКАЈ И ВОЗИ АЛФАБЕТ VTECH

ВОЗ ТУРКАЈ И ВОЗИ АЛФАБЕТ VTECH

80181903
Возот ги учи малите дечиња букви, броеви, песнички, бои и ги развива говорот и моторните способности. Содржи 13 коцки со 26 букви, книга со 3 страници кои се вртат, броеви и светлечки копчиња, оваа играчка е совршена за развој на самостојна игра на децата од 12-36 месеци. Детето може да си игра, да се вози на него и да го турка. Содржи автоматски прекинувач на батериите и подесување на јачината на гласот. ВНИМАНИЕ: Играчката да се состави од страна на возрасен. Овој производ не е наменет за деца над 36 месечна возраст. Максимална тежина на детето 25 килограми. Состав: пластика и електронски компоненти. Користи 3 батерии АА од 1.5 В.
ден 4.790,00 со ддв. ден 3.832,00 со ддв.
ТОПКА CRAWL & LEARN BRIGHT LIGHTS РОЗЕ VTECH

ТОПКА CRAWL & LEARN BRIGHT LIGHTS РОЗЕ VTECH

80184953
Магична топка што се движи! Притиснете ги веселите копчиња за да ги запознаете животните, да ги научите броевите и да слушнете 4 песни и 12 мелодии. Движењето на топката го поттикнува детето да лази. Притиснете, лизнете ги и извртувајте ги животните за развој на моторните вештини. Светли бои и светла што трепкаат го привлекуваат вниманието на бебето. Копчината со животни му ги претставуваат животните и боите на бебето.
ден 1.790,00 со ддв. ден 1.432,00 со ддв.
МАСИЧКА СО АКТИВНОСТИ TOUCH AND LEARN VTECH

МАСИЧКА СО АКТИВНОСТИ TOUCH AND LEARN VTECH

80195803
• Допри, цртај, учи и пишувај на масичката Touch & Learn Activity. • Големо биро за учење на допир и столче. • Осветлете ја рамката за пишување на броеви и букви со пенкалото. • Се карактеризира со 1 интерактивна работна површина и 8 шарени страници на допир кои ги претставуваат буквите, броевите, делови од телото, животни, музика, луѓе и многу повеќе. Секое вклучува 3-4 активности за учење. • Играчка телефон која Ве учи на поздравни фрази со помош на игра. • Музички плеер свири повеќе од 20 забавни и класични песни. • LED дисплеј за забавни анимации. • Лесна трансформација во масичка и табла. • 2-5 години.
ден 5.690,00 со ддв. ден 4.552,00 со ддв.
КУЧЕНЦЕ LITTLE SINGING PUPPY VTECH

КУЧЕНЦЕ LITTLE SINGING PUPPY VTECH

КУЧЕНЦЕ LITTLE SINGING PUPPY VTECH Наменето за деца од: 6 до 36 месеци
ден 1.192,00 со ддв. ден 1.490,00 со ддв.
ЕДНОРОГ ROCK & RIDE VTECH

ЕДНОРОГ ROCK & RIDE VTECH

80192303
Еднорог Rock and Ride на Vtech е идеална играчка за подарок за деца од 18м+ за да ги гледате како се забавуваат, додека истовремено учат. Еднорогот е одлична играчка за поддршка при првите чекори на Вашето бебе. Оваа играчка се користи како проодувалка, за да помогне во развојот на пониска телесна сила и развој на моторни вештини. Оваа интерактивна играчка за учење има 2 светлечки копчиња кои Ве запознаваат со различни бои и со самиот еднорог, за да го поттикнат развојот на јазичните вештини. Кога се активира сензорот за движење, оваа светлечка играчка започнува да свири различни звуци, песни и мелодии. Вклучени се 3 песни и 15 мелодии за Вашето бебе да пее, да танцува и да ужива.
ден 3.790,00 со ддв.
Close